Okrsková soutěž v Srlíně - 20.5.2023

Letošní okrsková soutěž v požárním sportu proběhla v sobotu 20. května v Srlíně. Krásný slunečný den ostře kontrastoval s počasím minulého ročníku okrskové soutěže v obci. Tehdy v roce 2013 začaly deštivým víkendem ničivé povodně. Jedny z nejhorších v našem regionu. Letos se zúčastnilo 14 družstev. Ze sedmi mužských týmů si nejlépe vedli jestřebičtí s časem 44,93 sekund, následovalo je zběšičské družstvo a třetí se umístil SDH Bernartice. Kategorie veteránů čítala pouze tři družstva. Pořadí: první Bernartice s časem 65,78 s, druzí skončili místní a třetí muži z SDH Svatkovice Rákov. Na pomyslné bedně se tedy octli všichni. Do Srlína přijely dva ženské týmy: lépe dopadla jestřebická děvčata s časem 54,04 s. Dámy ze Svatkovic a Rákova tudíž skončily na krásném druhém místě. I v kategorii dětí startovala pouze dvě družstva, obě z Bojenic. Družstvo I. si vedlo lépe s časem 55,77 s. Srlínským mužům (Áčko) se na počátku soutěžní sezony příliš nevedlo. Přejme jim více zdaru na tradiční hasičské soutěži Memoriálu Ladislava Boušky v Srlíně. Zveme všechny fanoušky hasičského sportu, příjemné zábavy a dobrého občerstvení na louku u mlýna v sobotu 24. června. Osadní výbor Srlín
1-12 | 13-13 |