Kniha návštěv

Odpověď dle zákona 106/1999 Sb Spolku pro odhalování a medializaci korupce UPLACENÍ.CZ

Odpovídáme na Vaši žádost o informaci dle zákona 106/1999 Sb k firmám Domistav CZ a.s. a DOMISTAV HK s.r.o., obě sídlem Foersterova 897 Hradec Králové.


Dotaz či odpověď pro JÁ z 25.8.2018

Vážený pane (podle napsaného dotazu se nejspíš jedná o pána), z Vašeho dotazu není jasné nejen o koho se jedná, ale ani jaká místní komunikace je parkováním paní zastupitelky?, dle Vás na místě ne k tomu vyhrazeném, blokována a ohrožuje tím dopravu na nejmenované místní komunikaci, nelze Vám podat dostačující odpověď. Bylo by lepší navštívit pana starostu a zeptat se konkrétně o co, či koho jde. Získal by jste určitě dostačující odpověď. S pozdravem Ing.Souhrada.


Odpověď pro matku na dotaz z 25.6.2018.

Vážená paní, k Vašemu podnětu o zodpovězení Vašeho dotazu jsem požádal paní ředitelku, poté zveřejním její odpověď. V části, kde máte obavy, že pokud zveřejníte své jméno, máte obavy o to, že se bude někdo mstít na Vašem dítěti Vám sděluji, že nevěřím tomu, že by toho byl někdo z personálu mateřské školy schopen. Pokud by k tomu (a znovu říkám, že tomu nevěřím) došlo, dotyčný pracovník ve školce okamžitě končí!! Pavel Souhrada - starosta.


Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik je čtyři plus 1?

19.03.2020 Jana Kučerová kravarova@seznam.cz

Neplatná webová stránka firmy:Tento web není dostupný IP adresa serveru www.marketflopbernartice.cz nebyla nalezena.