Kulturní akce
ikona článku

Úsměvy Zdeňka TROŠKY s písničkami Simony Klímové

V úterý 3.12.2024, od 18:00 hodin v sokolovně v Bernarticích. Vstupné 300,- Kč / 350,- Kč (prodej vstupenek na místenky). Předprodej v knihovně městyse Bernartice (tel. 382 585 310, 774 100 594).

V tomto představení oba aktéři spolu odkryjí zákoutí režisérova života, kde jídlo, smích, vtip, humor a nadsázka je mottem celého večera.

„Nejsem žádný troškař“ prohlašuje o sobě Zdeněk TROŠKA, kdykoliv si stoupne k plotně anebo začne o jídle vyprávět, snít či básnit.

Kdo zná trošku Zdeňka Trošku, tak ví, že se ani trošku nebude nudit, tak proč si život nezpříjemnit troškou smíchu a troškou hudby.

Zpívat nebude jen Simona, ale i pan režisér! A? Zpívat budete i vy…

Diváci uslyší příběhy o tom, jak se stal Zdeněk „poprvé známým“, o období hladu během studií ve Francii a samozřejmě zde zazní i povídání o stěžejních herečkách jako byla Helena Růžičková, Cecilka a Keliška!

Pořad je koncipován do dvou bloků o délce zhruba 60ti minut s přestávkou, diváci si mohou zakoupit dva díly kuchařky pana Trošky s názvem „NEBE V HUBĚ, Chrocht, chrocht“ popř. „NEBE V HUBĚ 2 – aneb Čertův švagr“ nebo CD Simony Klímové.

Po skončení pořadu následuje autogramiáda obou účinkujících s možností se společně vyfotit.

Pořad rozhodně NENÍ vhodný pro děti!!! smiley

Úsměvy Zdeňka TROŠKY s písničkami Simony Klímové