Oznámení
ikona článku

Divadelní představení v Bernarticích

V sobotu 13. dubna sehráli členové Divadelního a hudebního spolku RUBIKON z Tábora v bernartické sokolovně vtipnou konverzační komedii NA SPRÁVNÉ ADRESE. Toto představení si nenechalo ujít padesát diváků a všichni se určitě velmi dobře bavili.

Komedie o tom, že někdy nestačí jen podat si inzerát a přijít na správnou adresu nabídla divákům mnoho zábavných scének.

Příběh pojednával o varietní umělkyni Georgette, která pronajímala ve svém pařížském bytě dva pokoje. Spolu s ní na jedné adrese bydlela ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. Všechny obyvatelky bytu tak chtěly změnit styl svého života a všechny si bez vědomí těch ostatních podaly inzerát. Majitelka bytu hledala nového nájemce, pianistka svého žáka, malířka model pro svůj obraz a služebná životního partnera. Zájemci se brzy dostavili, ale zrovna ve chvílích, kdy nebyla doma správná inzerentka. Situace se tak začala značně komplikovat. Diváci se bavili příběhy jednotlivých zájemců, kteří sice přišli na správnou adresu, ale tam se po nich chtěly různé prapodivné věci.  

Bernartičtí pořadatelé se s táborskými ochotníky dohodli na tom, že se velmi rádi staneme jejich další „stálou scénou“.

Divadelní představení v Bernarticích_1Divadelní představení v Bernarticích_2Divadelní představení v Bernarticích_3Divadelní představení v Bernarticích_4Divadelní představení v Bernarticích_5Divadelní představení v Bernarticích_6